چرخه تامین دشت اول

تایم لاین زمانی دشت اول

پلتفرم دشت اول یک پلتفرم زنجیره تامین است که به صورت بیزنس با بیزنس کار می‌کند. به این صورت که یک اکانت در اختیار خرده‌فروش و یک اکانت هم در اختیار تامین‌کننده قرارمی‌دهد. هرروز سفارشات خرده‌فروش‌ها تجمیع شده و از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۱ صبح داخل مناقصه قرارداده‌می‌شوند.

به این شکل که برای هر تامین‌کننده با توجه به برندهایی که برای ایشان فعال باشد سفارشات ارسال می‌شوند و تامین‌کننده‌ها تا ساعت ۱۱ هر روز فرصت دارند تا روی هر سفارش پیشنهاد بگذارند که این پیشنهاد شامل تعداد موجود با توجه به تعداد درخواستی و قیمت پیشنهادی است و اگر محصولی کمتر از ۶ ماه تاریخ انقضا داشته باشد نیاز است که تاریخ هم درج شود در غیر این صورت ضرورتی ندارد.

این پیشنهادات تا قبل از ساعت ۱۱ قابل ویرایش نیز هستند. اما ساعت ۱۱ مناقصه بسته شده و از ساعت ۱۱ الی ۱۲ خرده‌فروشان فرصت دارند تا از بین پیشنهادات ارسال شده به اندازه تعداد درخواستی خرید خودشان را انجام دهند.

از ساعت ۱۲ الی ۱۵ هر پیشنهادی که از آن خرید شده باشد توسط سفیران دشت اول جمع‌آوری شده و به مرکز پردازش دشت اول انتقال داده می‌شوند.

از ساعت ۱۵ الی ۱۶ سفارشات داخل مرکز پردازش دشت اول پردازش و تفکیک می‌شوند و پس از بسته‌بندی، آماده ارسال از ساعت ۱۶ الی ۱۹ خواهند بود.

دیدگاه ها بسته شده اند.